Rihanna rrëmben gjithë vëmendjen në “Diamond Ball” në Nju Jork – Lajmi.net
Rihanna rrëmben gjithë vëmendjen në “Diamond Ball” në Nju Jork
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:41, 14 September 2018
E veshur me kostum të bardhë, Rihanna dukej madhështore në ballon e katërt të organizuar në Nju Jork.

Rihanna nisi fondacionin Lionel Clara në vitin 2012 për nder të gjyshërve të saj Clara dhe Lionel Braithwaite, me synimin për të përmirësuar cilësinë e jetës së të rinjve në mbarë botën, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Të enjtën mbrëma, yjet ishin mbledhur për të mbështetur këngëtaren e hitit “Rude Boy”, 30 vjeç, me rastin e katër vjetorit të organizimit të këtij eventi.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishej në të bardha ku la pa frymë me këtë paraqitje, derisa priti yjet në Nju Jork.

30 vjeçarja kishte zgjedhur të vishej nga koleksioni i Alexis Mabille 2018. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO