Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO) – Lajmi.net
Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:03, 13 September 2017
Franck Ribery reagoi keq pas zëvendësimit në ndeshjen mes Bayern Munichut dhe Anderlechtit në Ligën e Kampionëve.


 

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Franck Ribery

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble