Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid – Lajmi.net
Ribashkimi me TheWeeknd! Flet Bella Hadid
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:00, 17 April 2018
Vite më parë modelja Bella Hadid dhe reperi TheWeeknd ishin në lidhje dashurie.

Por, tash e një kohë dyshja kanë ndarë rrugët, madje TheWeeknd ka qenë i lidhur edhe me Selena Gomez pas ndarjes nga Bella, shkruan lajmi.net.

Si Bella ashtu edhe reperi kanë qenë pjesë e festivalit të famshëm që po mbahet në Amerikë, “Coachella”.

Mediet e huaja kishin raportuar se dyshja janë parë bashkë dhe menjëherë kanë aluduar për ribashkimin e tyre.

Mirëpo, modelja kishte komentuar mbi një artikull të E!News, duke mohuar çdo gjë që është komentuar.

“Jo, nuk isha unë”, ka qenë komenti i Bellës, kurse TheWeeknd thuhet se ende po vuan ndarjen nga Selena, madje projekti i fundit i tij konsiderohet dedikim për këngëtaren. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO