Rezultatet e fundit të notarëve kosovarë në 100 metra stil i lirë – Lajmi.net
Rezultatet e fundit të notarëve kosovarë në 100 metra stil i lirë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:54, 27 July 2017
Të dy zunë pozitat 60 dhe 61 nga 62 garues në këtë disiplinë.

Notarët, Dren Ukimeraj dhe Dion Kadriu, kanë përfunduar edhe garën në disiplinën 100 metra stil i lirë, në Festivalin Olimpik Evropian për të rinj (EYOF), “Gyor 2017”, që po mbahet në Hungari.

Të dy zunë pozitat 60 dhe 61 nga 62 garues në këtë disiplinë.

Ukimeraj pati kohën 57.56 sekonda, kurse Kadriu 57.62 sekonda.

Garat për notin nuk mbarojnë këtu, pasi Dion Kadriu do të garojë nesër në 200 metra shpinë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2