Rezultatet e dy ndeshjeve të ditës në Superligë – Lajmi.net
Rezultatet e dy ndeshjeve të ditës në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:27, 9 September 2017
Prishtina e ka mposhtur Lirinë në kryendeshjen e ditës në Vala Superligë.

Prishtinasit fituan minimalisht 1:0 me golin e Armend Dallkut në fund të ndeshjes.

Ndërkohë, Drita dhe Flamurtari luajtën baras, 0:0.

E shtunë
Prishtina-Liria 1:0
Drita-Flamurtari 0:0

Fjalët kyçe: Drita, Flamurtari, Liria, Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels