Rezultat befasues në gjysmëfinalen e futsallit kosovar – Lajmi.net
Rezultat befasues në gjysmëfinalen e futsallit kosovar
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 23:22, 18 May 2017
Prishtina e ka fituar gjysmëfinalen e dytë ndaj Feniksit, në "play-off"-in e elitës së futsallit kosovar.

Prishtinasit ishin më të mirë se drenicasit dhe fituan me rezultat të ngushtë, 4:3.

Tani rezultati i serisë gjysmëfinale është i barabartë 1:1 dhe finalisti do të përcaktohet në ndeshjen e tretë.

Skuadra që e fiton këtë përballje, ballafaqohet me ekipin gjakovar Liburni, që eliminoi Besën duke e mposhtur në të dyja ndeshjet.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Feniksi, Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy