Reus ia sjellë tre pikë Dortmundit – Lajmi.net
Reus ia sjellë tre pikë Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 19:58, 18 February 2018
Borussia Dortmund ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme në udhëtim te Borussia Monchengladbach.

‘Milionerët’ kanë arritur të mposhtin në stadiumin ‘Borussia-Park’ skuadrën e Monchengladbach, me rezultat 0-1.

Ishte Marco Reus realizatori i vetëm i kësaj ndeshje.

Reus shënoi në minutën e 32’ të ndeshjes, për fitoren e 11-të të Dortmundit këtë sezon./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO