Reperi i njohur shqiptar në lidhje me motrën e Loredanës? – Lajmi.net
Reperi i njohur shqiptar në lidhje me motrën e Loredanës?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:36, 10 August 2018
Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi viteve të fundit kanë qenë fokus i mediave rozë.

Çifti janë ndër më të pëlqyerit në showbizin shqiptar të cilët së shpejti do bëhen edhe prindër, shkruan lajmi net.

E përpos këtyre, ajo çka tërheq vëmendje është motra e Loredanës, Rozafa e cila në rrjete sociale është goxha aktive.

Në çdo postim të saj shihet edhe reperi shqiptar, Gent Fatali i cili i lë komente të ndryshme Rozafës. Se çfarë po ndodhë ndërmjet dyshes do të zbulohet në vazhdim edhe pse ka kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme nga ana e tyre?. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO