Renditja përfundimtare për Topin e Artë – Lajmi.net
Renditja përfundimtare për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:52, 7 December 2017
Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e Artë, duke mposhtur kështu Leo Messin dhe Neymarin që ishin në top tre pozitat e para

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është përzgjedhur si futbollisti i dytë në botë nga France Football, duke u renditur pas Cristiano Ronaldos.

Vendi i tretë i ka takuar Neymarit.

Renditjen me 20 futbollistët më të votuar e gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy