Renditja e skuadrave me më së tepermi penallti pro dhe kundër në Serie A – Lajmi.net
Renditja e skuadrave me më së tepermi penallti pro dhe kundër në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:32, 14 March 2017
Kjo është renditja e skuadrave me më së tepermi penallti pro dhe kundër në Serie A nga viti 2011.

NAPOLI: 48 pro 16 kundër (+32)

FIORENTINA: 54 pro, 29 kundër (+25)

MILAN: 53 pro, 34 kundër (+19)

JUVENTUS: 40 pro, 21 kundër (+19)

LAZIO: 48 pro, 38 kundër (+10)

ROMA: 40 pro, 33 kundër (+7)

INTER: 31 pro, 39 kundër (-8).

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Inter, Juventus, Lazio, Milan, Napoli, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool