Renditja e re e FIFA-s, e pabesueshme kush kryeson tani – Lajmi.net
Renditja e re e FIFA-s, e pabesueshme kush kryeson tani
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 15:56, 30 March 2017
Më 6 prill do të publikohet renditja e re e FIFA-s.

Në renditjen e re, do të jetë Brazili do të marrë kryesimin, duke e rrëzuar nga froni Argjentinën, që humbi nga Bolivia.

Në top 10-she do të hyj edhe Zvicra, që lë pas Spanjën.

10 vendet e para në renditjen e FIFA-s.

 1. Brazili
 2. Argjentina
 3. Gjermania
 4. Kili
 5. Kolumbia
 6. Franca
 7. Belgjika
 8. Portugalia
 9. Zvicra
 10. Spanja

/Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: FIFA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

 • Play 8 Ball Pool
 • Play Urban Basketball
 • Play Turbo Racing 3
 • Play Berry Rush