Renato Sanches në Serie A – Lajmi.net
Renato Sanches në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:19, 17 May 2018
Renato Sanches mund të transferohet në Serie A, gjatë afatit kalimtar të verës.

Renato Sanches ka ofertë për transferim në Serie A.

Mesfushori i Bayern Munichut kaloi një sezon dëshpërues në Swansea duke mos arritur të sigurojë ftesën e Portugalisë për Kampionatin botëror 2018.

Andaj, Milan është duke bërë përpjekje ta shfrytëzojë gjendjen e krijuar me një ofertë për huazimin e tij në San Siro, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Sanches po ashtu është i hapur për kalim në futbollin italian me shpresë ta ringjallë karrierën e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO