Renato Sanches ndryshon skuadër në janar, ja ku transferohet – Lajmi.net
Renato Sanches ndryshon skuadër në janar, ja ku transferohet
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliPremier LeagueSport 16:31, 15 December 2017
Renato Sanches dhe Swansea City janë afër ndarjes së parakohshme.

Futbollisti portugez mund të ndërpresë para kohe huazimin te skuadra e Premierligës për t’u rikthyer te Bayern Munich.

‘Djaloshi i Artë’ i vitit 2016 nuk po gjen hapësira as te skuadra që renditet në vendin e fundit në Premierligë, duke regjistruar nëntë paraqitje jo të plota, e duke mos shënuar as një gol.

Futbollisti që me Portugalinë fitoi Euro 2016, mund të rikthehet te Bayerni, te skuadra e tij për pjesën tjetër të sezonit, pasi rregullat nuk ia lejojnë një huazim tjetër./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Renato Sanches

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion