Remzie Osmani me buzëqeshje në fytyrë u jep një këshillë (Foto) – Lajmi.net
Remzie Osmani me buzëqeshje në fytyrë u jep një këshillë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:00, 13 August 2017
Njihet si një këngëtare shumë e angazhuar në muzikë në pothuajse çdo sezonë.

Është Remzie Osmani e cila duket se e ka gjetur suksesin e mos-lodhjes nga puna, shkruan lajmi.net.

Pas shumë performancave në ahengje familjare dhe mbrëmje muzikore, Remzia shfaqet e buzëqeshur dhe këshillon të gjithë mos të lodhen nga puna.

“Kurr mos u lodh nga puna 😁” ka shkruar Remzia, duke marrë shumë komente pozitive nga fansat e saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Remzie Osmani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan