Rekord i zi nga Ancelotti, çfarë po ndodh në Bayern Munich? – Lajmi.net
Rekord i zi nga Ancelotti, çfarë po ndodh në Bayern Munich?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:17, 27 April 2017
Carlo Ancelotti dhe Bayern Munich nuk janë në formë të mirë.

Bayern Munich ka kaluar pesë ndeshje pa shënuar asnjë fitore.

Fillimisht kishte barazuar me Leverkusenin, kishte pësuar dy humbe me Real Madridin në Ligën e Kampionëve, kishte barazuar pastaj sërish në Bundesliga me Mainzin dhe mbrëmë u mposht nga Dortmund në gjysmëfinale të Kupës.

Për herë të fundit kur Bayern nuk kishte fituar 5 ndeshje radhazi, kishte ndodhur në vitin 1995 në periudhën shkurt- mars.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO