Rekord i ri i largimit të motorit të një veturës (Video) – Lajmi.net
Rekord i ri i largimit të motorit të një veturës (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:15, 20 December 2017
Brenda pak sekondave, kjo veturë mbeti pa motor.

Në një video shihet një veturë Volkswagen Golf 3 të cilës i largohet motori brenda pak sekondave, transmeton Express.

Por mënyra me të cilën largohet ky motor nuk është e duhura dhe ju këshillojmë që mos ta provoni në veturat tuaja.

Fjalët kyçe: Motori

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion