Reina në teste mjekësore në Milan, problem me Donnarumman – Lajmi.net
Reina në teste mjekësore në Milan, problem me Donnarumman
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:30, 13 March 2018
“Tuttosport” shkruan se ardhja e spanjollit ka sjellë një problem me portierin e parë, Gianluigi Donnarumma.

Pepe Reina i është nënshtruar testeve mjekësore te skuadra e Milanit.

Portieri i Napolit pritet të nënshkruajë me “Rossonerët” pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se ardhja e spanjollit ka sjellë një problem me portierin e parë, Gianluigi Donnarumma, përcjell “lajmi.net”.

Donnarumma nuk e mirëpret ardhjen e një portieri të nivelit të lartë si Reina.

Andaj, e ardhmja e italianit në San Siro është në dyshim, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO