Refik Bunjaku nga Gjilani vuan nga kanceri dhe ka nevojë që t’i dhurohet gjak – Lajmi.net
Refik Bunjaku nga Gjilani vuan nga kanceri dhe ka nevojë që t’i dhurohet gjak
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 17:12, 29 May 2018
Rëndimi i sëmundjes së kancerit, ka bërë që 68 vjeçari, Refik Bunjaku nga Gjilani të ketë nevojë për gjak.

Familjarët e tij kanë thënë se ai për momentin është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), duke kërkuar nga ata që e kanë grupin e gjakut zero pozitiv, ta dhurojnë atë për familjarin e tyre.

Të interesuarit që dëshirojnë të kontribuojnë mund ta kontaktojnë familjen Bunjaku në këta numra të telefonit 00 377 45 – 463 – 453.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO