Realiteti dhe rrjetet sociale, dallim tejet befasues – Lajmi.net
Realiteti dhe rrjetet sociale, dallim tejet befasues
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:51, 3 December 2017
Ka ardhur koha kur është e vështirë të shohësh dikë në foto me të meta.

Kjo është arsyeja pse rrjetet sociale janë të tejmbushura me një prirje të re, përdoruesit po ndajnë foto të pashembullta se si janë bërë ato foto të përsosura dhe duket se janë gati të zbulojnë të gjitha sekretet e tyre.

Bright Side ka marrë disa shembuj për të demonstruar dallimin në mes realitetit dhe internetit.

Padyshim se realiteti është paksa befasues.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO