Reali nuk e shfrytëzon gabimin e Barcelonës – Lajmi.net
Reali nuk e shfrytëzon gabimin e Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:36, 2 December 2017
Real Madrid nuk ka arritur të shfrytëzojë gabimin e Barcelonës në La Liga.

Mbretërit janë mjaftuar me një pikë në udhëtim te Athletico Bilbao, duke barazuar pa gola (0-0).

Skuadra e Zidanes e dominoi ndeshjen e vlefshme për xhiron e 14-të, por pa arritur të shënoi golin që do t’i sillte tre pikët.

Me këtë barazim, Reali mbetet tetë pikë larg Barcelonës në renditjen tabelare.

Kujtojmë se Barcelona sot barazoi 2:2 në ‘Camp Nou’ me Celta Vigon./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO