Reali fiton, por mbetet i dyti – Lajmi.net
Reali fiton, por mbetet i dyti
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:37, 6 December 2017
Skuadra nga Madridi fitoi ndeshjen me golat e Mayroal, Ronaldo dhe Lucas.

Real Madridi ka mposhtur Dortmundin 3:2.

Skuadra nga Madridi fitoi ndeshjen me golat e Mayroal, Ronaldo dhe Lucas.

Ndërkohë, për mysafirët shënoi Aubameyang dy gola. Pavarësisht fitores, Reali mbeti i dyti.

Ky grup kryesohet nga Tottenhami, që shënoi fitore ndaj APOEL-it, 3:0. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2