Real Madridit po ia marrin ‘perlën’ e skuadrës – Lajmi.net
Real Madridit po ia marrin ‘perlën’ e skuadrës
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 19:02, 25 November 2018
Real Madrid është shumë afër ta humbet një lojtar.

Real Madrid e ka huazuar Achraf Hakimin te Dortmundi, ndërsa këta të fundit e duan transferimin e tij permanent.

Mbrojtësi i talentuar ka impresionuar skuadrën gjermane, andaj duan që ta transferojnë atë qysh në afatin e janarit, përcjell “lajmi.net”.

Hakimi kishte bërë disa paraqitje edhe në skuadrën e parë të Real Madridit, mirëpo në verë vendosën të huazonin atë në Bundesligë.

Madrilenët do ta refuzojnë shitjen e marokenit, mirëpo Dortmund mund të bëjnë një ofertë të majme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO