Real Madridi me super-transferim nga Bayern Munchen – Lajmi.net
Real Madridi me super-transferim nga Bayern Munchen
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:03, 11 October 2017
Real Madridi nuk ndahet nga objektivi i vjetër.

“Los Blancos” kërkojnë mbrojtësin e majtë të Bayernit të Munichut, David Alaba.

Madrilienët po e përgatitin ofertën, të cilën do ta dërgojnë gjatë muajve në vazhdim, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave spanjolle, presidenti Florentino Perez është pajtuar t’i ofrojë Alabas një super-pagë për ta transferuar në “Bernabeu”.

Mbetet të shihet nëse Bayern Munchen do ta lirojë austriakun. /Lajmi.net/

Related image

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO