Real Madridi me këtë fotografi “kërcënon” Barcelonën (FOTO) – Lajmi.net
Real Madridi me këtë fotografi “kërcënon” Barcelonën (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:38, 18 March 2017
Real Madridi pas fitores 1:2 ndaj Athletico Bilbao, ka rritur diferencën në pesë pikë ndaj Barcelonës në tabelën e La Ligas. “Mbretërit” pas kësaj ndeshje, kanë postuar një fotografi nga zhveshtoret, ndoshta si “kërcënim” për skuadrën e Luis Enrique.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2