Real Madrid shet Ronaldon, paraqet mega-ofertë për yllin e madh nga Serie A – Lajmi.net
Real Madrid shet Ronaldon, paraqet mega-ofertë për yllin e madh nga Serie A
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:17, 7 July 2018
Përforcimi i ri në Real Madrid mund të vjen nga Serie A.

Real Madrid është duke finalizuar shitjen e Cristiano Ronaldos në Juventus.

Por, klubi madrilen ka filluar të mendojë edhe për përforcime të këtij afati kalimtar të verës.

“Corriere dello Sport” shkruan se presidenti i “Los Blancos”, Florentino Perez ka identifikuar blerjen e re në Santiago Bernabeu, përcjell “lajmi.net”.

Perez është i gatshëm të paguajë 155 milionë euro për transferimin e mesfushorit të Lazios, Sergej Milinkovic Savic. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO