Real Madrid – Real Sociedad, formacionet me një mungesë të madhe në sulm – Lajmi.net
Real Madrid – Real Sociedad, formacionet me një mungesë të madhe në sulm
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:10, 10 February 2018
“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Real Madrid ndeshet sonte me Real Sociedadin në La Ligë.

Trajneri Zinedine Zidane pritet të luajë në sulm me treshen Marco Asensio, Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo por do të mungojë Gareth Bale.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Ballafaqimi do të fillojë nga ora 20:45. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO