Real Madrid – PSG, formacionet e super ndeshjes në Bernabeu – Lajmi.net
Real Madrid – PSG, formacionet e super ndeshjes në Bernabeu
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:14, 14 February 2018
Real Madrid dhe PSG takohen sonte në Santiago Bernabeu.

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve.

Mediat spanjolle kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

REAL MADRID (4-3-1-2): Keylor Navas; Nacho, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale.

PSG (4-3-3): Areola; Dani Alves, Thiago Silva, Marquinhos, Kurzawa; Verratti, Rabiot, Draxler; Neymar, Cavani, Mbappè.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO