Real Madrid – PSG, çmim i ‘çmendur’ për një biletë online – Lajmi.net
Real Madrid – PSG, çmim i ‘çmendur’ për një biletë online
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:53, 3 February 2018
“Marca” shkruan se biletat online janë duke shkuar në çmime rekorde.

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain është një prej kryendeshjeve nga xhiroja e dytë e Ligës së Kampionëve.

Por, e përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se biletat online janë duke shkuar në çmime rekorde.

Disa prej tyre gjenden me çmim prej 24 mijë euro për duelin e parë të 14 shkurtit në Santiago Bernabeu, përcjell “lajmi.net”.

Në përgjithësi, edhe në shitje të rregullt, biletat kanë arritur në shifra të larta për duelin më të rëndësishëm deri më tani gjatë këtij sezoni për ekipin e trajnerit Zinedine Zidane. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy