Real Madrid – Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane – Lajmi.net
Real Madrid – Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:25, 13 February 2018
Zinedine Zidane është optimist para duelit në Santiago Bernabeu ndaj Paris Saint-Germain.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha si ajo e së mërkurës ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Strategu i “Los Blancos” është optimist para duelit në Santiago Bernabeu.

“Jam shumë i kënaqur me këtë lloj të ndeshjeve. Tani nuk kam presion të veçantë, jemi duke u përgatitur për nesër si gjithmonë”, u shpreh ai në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“Gjithmonë është njësoj dhe jemi mësuar, duhet ta shfrytëzojmë”, theksoi Zidane. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion