Real Madrid – Neymar, lajm befasues nga Spanja – Lajmi.net
Real Madrid – Neymar, lajm befasues nga Spanja
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 23:59, 5 December 2018
Real Madrid vazhdon të interesohet për Neymarin.

Real Madrid ka kohë që po tenton ta transferojë Neymarin, mirëpo pa bërë ende një hap konkret.

Skuadra spanjolle vazhdon ta shikoj nga afër situatën e tij te PSG-ja, ndërsa duhet të pres deri në verën e ardhshme që t’i marr shërbimet e brazilianit, përcjell “lajmi.net”.

Real Madridi e di se duhet paguar mbi 200 milionë euro për ta transferuar Neymarin, pasi PSG kishte paguar 222 milionë për ta marr atë nga Barcelona.

Por, madrilenët po rivalizohen nga Barcelona, që poashtu i do shërbimet e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO