Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid ndryshon sulmin kundër APOEL-it (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:26, 13 September 2017
Real Madrid pritet të luajë me Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale në sulm ndaj APOEL-it në Ligën e Kampionëve.


 

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2