Real Madrid: Ndeshja me Bayernin, gjëja më e keqe që ka mundur të na ndodh – Lajmi.net
Real Madrid: Ndeshja me Bayernin, gjëja më e keqe që ka mundur të na ndodh
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:21, 17 March 2017
Drejtori i Real Madridit, Emilio Butragueno, ka komentuar përballjen e skuadrës së tij me Bayer Munich, në Ligën e Kampionëve.

Real Madridi rrugën për mbrojtjen e titullit do të kërkojë ta vazhdojë përmes Bayern Munich, në një përballje aspak të lehtë, të cilën edhe se kanë dëshiruar në këtë fazë.

“Bayerni janë kundërshtari më i keq që kemi mundur të përballemi. Ndoshta do të ishte më mirë që me ata që përballemi më vonë”, ka deklaruar Buatragueno, përcjell lajmi.net.

“Ndeshja e dytë në shtëpi është një avantazh për ne, por e dimë që 20 minutat e fundit për Bayerin dhe ndeshja e parë në shtëpinë e tyre mund të jetë vdekjeprurëse për ne”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO