Real Madrid merr vendim të çuditshëm për Lewandowskin – Lajmi.net
Real Madrid merr vendim të çuditshëm për Lewandowskin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:20, 12 May 2018
Bayern Munich ka 'frikësuar' Real Madridin me çmimin e caktuar për sulmuesin Robert Lewandowski.

Real Madrid ka ndërprerë bisedimet për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski.

“Sky” në Gjermani raporton se klubi kampion nga Bundesliga ka kërkuar 100 milionë euro për shitjen e reprezentuesit polak, gjatë afatit kalimtar të verës.

Lewandowski konsiderohet si objektiv i “Los Blancos” në rast të largimit të Karim Benzemas, përcjell “lajmi.net”.

Por, çmimi i lartë i kërkuar nga Bayern Munich ka bërë që Real Madrid të tërhiqet nga interesimi për blerjen e Lewandowskit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO