Real Madrid me dy sulmues në formacion ndaj Villarrealit – Lajmi.net
Real Madrid me dy sulmues në formacion ndaj Villarrealit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:35, 13 January 2018
Real Madrid takohet sot me Villarrealin me fillim nga ora 16:15.

Real Madrid takohet sot me Villarrealin në kuadër të La Ligës.

Trajneri Zinedine Zidane pritet të vendos për një formacion me dy sulmues në mungesë të qendërsulmuesit Karim Benzema, i lënduar.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Në dyshen e sulmit të “Los Blancos” pritet të luajnë Gareth Bale dhe Cristiano Ronaldo të mbështetur pas vetes nga Isco. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid, Villarreal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool