Real Madrid me 5 mungesa kundër Eibarit – Lajmi.net
Real Madrid me 5 mungesa kundër Eibarit
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:19, 9 March 2018
Real Madrid nuk do të jetë i kompletuar ndaj Eibarit.

Zinedine Zidane duhet të vendos nëse t’i ftojë në skuadër Luka Modricin dhe Toni Kroosin, pasi ka rrezikuar me të me një vend në stol në ndeshjen e mesjavës kundër Paris Saint-Germainit.

Për më tepër, Cristiano Ronaldo mund të pushohet, gjersa Isco dhe Gareth Bale më shumë gjasë do të jenë titullar pasi munguan në ndeshjen e fundit.

Eibar dhe Real Madrid do të takohen nesër në mesditë në La Liga.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO