Real Madrid ka gati transferin e parë për janar – Lajmi.net
Real Madrid ka gati transferin e parë për janar
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 10:52, 6 December 2018
Real Madrid dëshiron ta përforcoj fazën defanzive.

Real Madrid dëshiron ta transferoj një mbrojtës në afatin e janarit.

Skuadra spanjolle po tenton ta transferoj mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid e di se Sergio Ramos është duke shkuar në perëndim të karrierës së tij, andaj dëshiron ta transferoj mbrojtësin grek.

Skuadra spanjolle është njoftuar nga Roma se për t’i marrë shërbimet e Manolas, duhet të paguajnë 36 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO