Real Madrid ka frikë, Modric në Serie A? (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid ka frikë, Modric në Serie A? (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 11:06, 18 May 2017
Luka Modric kërkohet në Serie A.

Milan ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, raportojnë mediat italiane.

Modric shpesh herë e ka thënë se është shumë i lumtur në Real Madrid, me të cilën skuadër ka kontratë deri në vitin 2020.

Kujtojmë se përveç Milanit për Modric janë duke u interesuar edhe Manchester United dhe Bayern Munich. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Luka Modric, Milan, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals