Real Madrid gëzon tifozët me vendimin për Neymarin – Lajmi.net
Real Madrid gëzon tifozët me vendimin për Neymarin
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 7:32, 12 January 2018
Real Madrid i ka gëzuar tifozët nga Santiago Bernabeu me vendimin për ta ndjekur Neymarin.

Real Madrid planifikon transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar.

E përditshmja sportive madrilene “Marca”, shkruan se “Los Blancos” kanë në mendje blerjen e yllit brazilian.

Neymar iu bashkua klubit francez në verën e vitit 2017 nga Barcelona por së fundmi spekulohet se është i pakënaqur te skuadra nga Parc des Prines.

Andaj, Real Madrid i ka gëzuar tifozët nga Santiago Bernabeu me vendimin për ta ndjekur Neymarin dhe paraqitur ofertë për rikthimin e tij në La Ligë menjëherë pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2