Real Madrid – Donnarumma, lajmi i fundit nga Spanja – Lajmi.net
Real Madrid – Donnarumma, lajmi i fundit nga Spanja
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:16, 16 May 2018
Gianluigi Donnarumma spekulohet se mund të largohet nga San Siro, pas përfundimit të këtij sezoni.

Real Madrid ka ringjallur interesimin për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma.

Reprezentuesi italian spekulohet se mund të largohet nga San Siro, pas përfundimit të këtij sezoni.

Ai së fundmi ishte përmendur si objektiv i Paris Saint-Germain.

Por, mediat spanjolle raportojnë se Real Madrid vazhdon të jetë në garë për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid pritet të sjellë një portier të ri gjatë afatit kalimtar të verës dhe Donnarumma është një prej objektivave të tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO