Real Madrid cakton çmimin e shitjes së Ronaldos (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid cakton çmimin e shitjes së Ronaldos (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:36, 17 June 2017
Cristiano Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Real Madrid ka caktuar çmimin e shitjes së Cristiano Ronaldos.

Mediat spanjolle raportojnë se klubi madrilen kërkon 400 milionë euro për yllin portugez.

Ronaldo thuhet se nuk dëshiron të luajë më në La Ligë dhe Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, së fundmi spekulohet se ai mund të rikthehet te ish skuadra e tij, Manchester United në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble