Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri – Lajmi.net
Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:07, 10 May 2018
Real Madrid ka identifikuar një përforcim të ri.

Real Madrid pritet të bëjë ndryshime në mesin e fushës për sezonin e ardhshëm me Ceballos dhe Kovaçiç drejt largimit teksa pasuesi i tyre mund të jetë një kolumbian.

Emisarët e klubit kanë mbetur të kënaqur nga vëzhgimi i Mateus Uribe që luan me Club America në Meksikë dhe pritet të jetë në Botërorin e Rusisë me Kolumbinë, transmeton “SS”.

Me një ofertë prej 20 milionë euro operacioni do të mbyllet me sukses madje palët mund të arrijnë akordin përpara Botërorit pasi vlera e lojtarit mund të rritet më shumë në varësi të paraqitjeve me Kolumbinë.

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper