Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 7:09, 12 September 2017
Real Madrid kërkon sulmuesin e Leipzig, Timo Werner.

Real Madrid kërkon një përforcim të ri nga Bundesliga.

E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se “Los Blancos” janë duke konsideruar mundësinë e transferimit të sulmuesit të Leipzig, Timo Werner.

Reprezentuesi gjerman ka shkëlqyer me paraqitjet e tij për ekipin e Leipzigut dhe Kombëtares gjermane, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Real Madrid mund ta transferojë në Santiago Bernabeu në fillim të sezonit 2018/19. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid, Timo Werner

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble