Real Madrid – Barcelona, formacionet e mundshme (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid – Barcelona, formacionet e mundshme (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:08, 21 April 2017
Real Madrid dhe Barcelona do të zhvillojnë njërën nga ndeshjet më të rëndësishme të fund këtij sezoni. Goal.com pa paraparë se si mund të duken formacionet me të cilat do të nisin ndeshjen trajnerët Zinedine Zidane dhe Luis Enrique.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: La Liga, Real Madrid, SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool