Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kërkojnë …. (FOTO) – Lajmi.net
Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kërkojnë …. (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:54, 17 March 2017
Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kanë të njëjtën preferencë për shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kërkojnë Leicester Cityn për kundërshtar në shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Skuadra angleze ka befasuar me kualifikimin në mesin e tetë ekipeve më të mira në Evropë.

“Marca” shkruan se treshja spanjolle preferon duelin me Leicesterin në çerekfinale, përcjell “lajmi.net”.

Kujt do t’i plotësohet dëshira do ta mësojmë sot duke filluar nga ora 12:00. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown