Real – Barcelona, befason Ramos – Lajmi.net
Real – Barcelona, befason Ramos
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:11, 20 March 2017
Gerard Pique është kthyer në lojtarët më të urryer te Real Madridi, pas deklaratave të ditëve të fundit.

Për Piquen, ka folur edhe Sergio Ramos, para grumbullimit në ekipin kombëtar spanjoll.

Ramos ka thënë se nuk ka asnjë mosmarrëveshje me Piquen, dhe se inati mes Real Madridit dhe Barcelonës do të ekzistojë gjithmonë.

“Ky është një inat që do të ekzistojë gjithmonë mes Real Madridit dhe Barclonës, kjo nuk do të ndryshojë kurrë, unë vetëm mund t’ia jap një përqafim Pique”, ka deklaruar Ramos./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper