Reagon Shaqiri, ja çfarë ka bërë pas barazimit me Man Utd (FOTO) – Lajmi.net
Reagon Shaqiri, ja çfarë ka bërë pas barazimit me Man Utd (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 16:14, 10 September 2017
Xherdan Shaqiri me anë të një postimi në Instagram ka reaguar pas barazimit 2:2 me Manchester United.

“Paraqitje e mirë e skuadrës dje dhe rezultat pozitiv kundër një Unitedi të fortë. Atmosfera në stadium ishte e jashtëzakonshme dje. Faleminderit për besnikëri dhe mbështetje”, shkruan Shaqiri.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels