Reagon edhe Xhaka për shortin e Botërorit – Lajmi.net
Reagon edhe Xhaka për shortin e Botërorit
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:27, 1 December 2017
Ka vonuar por nuk ka harruar ta komentojë shortin e Kupës së Botës.

Granit Xhaka, sikurse Xherdan Shaqiri e Valon Behrami, ka komentuar shortin për Kupën e Botës, i cili sot pasdite është hedhur në Moskë.

Zvicra do të jetë pjesë e grupit E, së bashku me Serbinë, Brazilin e Kosta Rikën.

“Përshëndetje fansa, a jeni të lumtur me shortin e Kupës së Botës 2018? Unë jam!”, ka shkruar Xhaka./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO