Reagimi i njerëzve kur zgjohen herët për të ushtruar – Lajmi.net
Reagimi i njerëzve kur zgjohen herët për të ushtruar
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:31, 25 November 2017
Njerëzit tentojnë të ushtrojnë në mëngjes...

Disa njerëz kanë tentuar që të bëjnë ushtrime në mëngjes dhe reagimi i tyre është i papritur, shkruan lajmi.net

Ata e filluan me dëshirë këtë rrugëtim, mirëpo që në ditën e parë pengesë ishte prishja e gjumit.

Por me kohën u mësuan, e megjithatë disa prej tyre nuk deshtën asnjëherë që të ushtronin më në mëngjes, pikërisht për shkak të prishjes së gjumit dhe për shkak të vonesës në punë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, reagim, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball