Reagimi i Lorik Canës pas nominimit të Dua Lipës dhe Bebe Rexhës në “Grammy” – Lajmi.net
Reagimi i Lorik Canës pas nominimit të Dua Lipës dhe Bebe Rexhës në “Grammy”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:46, 7 December 2018
Lista e shumëpritur me të nominuarit në ceremoninë "Grammy Awards" është publikuar sot.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë dy shqiptaret që arritën të nominohen në mesin e shumë yjeve botëror, shkruan lajmi.net.

Si Dua ashtu edhe Bebe janë emocionuar pa masë kur morën lajmin se janë nominuar, Dua në dy kategori, ndërsa Bebe në një.

Ky lajm padyshim që ka gëzuar gjithë shqiptarët kudo që janë, Lorik Cana përmes rrjeteve sociale ka shprehur entuziazmin pasi mori këtë lajm.

Ai publikoi një foto të Dua Lipës dhe një të Bebes, duke vënë edhe flamurin kombëtar mbi ato imazhe. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO