Reagimi epik i Guardiolas pas deklaratës së Alves – Lajmi.net
Reagimi epik i Guardiolas pas deklaratës së Alves
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:13, 9 November 2018
Dani Alves ka lëshuar deklaratën e vitit, në lidhje me ish trajnerin e tij Pep Guardiola.

Në dokumentarin, “Take the ball, pass the ball”, që tregon kohën e Guardiolas në Barcelonë, ka pasur momente të ndryshme ku lojtarët kanë folur për gjeniun spanjoll, transmeton lajmi.net.

Mbrojtësi brazilian ishte njëri nga ata që ngriti në qiell trajnerin Guardiola duke bërë një krahasim “madhështor”.

Ai është shprehur: “Të stërvitesh me Guardiolan është ndjenjë më e mirë se seksi”.

LEXO EDHE:

Reagimi i trajnerit ishte edhe më epik: “Preferoj seksin”, ka thënë Guardiola.

Nën urdhrat e Guardiolas, Alves dhe Barcelona fituan të gjithë trofetë dhe thyen shumë rekorde. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO